& Other Stories butikk oslo norge svart kjole

Nå åpner endelig & Other Stories sin første butikk i Norge. 

© Getty Images/& Other Stories

& Other Stories åpner butikk i Norge!

Endelig åpner den første & Other Stories-butikken i Oslo. Se når det skjer her!

20. mai 2020 av Cecilie Espensen

For alle med den minste interesse for klær og accessories har en tur innom en & Other Stories-butikk i København, Stockholm, USA eller Asia vært et absolutt must fordi den svenske high street-kjeden tilbyr trendy klær, sko, vesker og smykker med det lille ekstra – til en absolutt overkommelig penge. 

Og nå kan vi endelig shoppe i en & Other Stories-butikk i Norge! & Other Stories kommer til å åpne dørene på Valkyrien (Valkyriengaten 1) fredag 22. mai klokken 10, skriver Costume.

& Other Stories er en del av H&M-gruppen med designkontorer i Stockholm, Paris og LA og har siden starten i 2010 hatt en rekke spennende designsamarbeid, såkalte co-labs, med bla. artisten Kim Gordon fra Sonic Youth, Toms, Rodarte, sangeren Lykke Li og mønstermesterne fra House of Hackney.

Du vil (garantert) også like

Kanskje er du også interessert i...