Din nettleser er utdatert! Dessverre støtter ikke dette nettstedet eldre nettlesere. Vennligst oppgrader nettleseren og forsøk igjen.
Les mer– Jeg ser sunn ut fordi jeg jobber med folk jeg elsker og utfordrer meg selv som skuespiller. I tillegg har jeg barn som gjør meg lykkelig, sier Laura Dern.
48-åringen forsøker å spise sunt, og hun driver veldig mye med yoga, men å omgi seg med de rette menneskene er kanskje det ultimate svar på hvordan man holder seg frisk og sterk, mener hun.
– Min favorittplan ville være å flytte til Europa, le masse og spise riktig godt og ikke bekymre meg for noe. Men jeg har fremdeles barn på skolen og foreldre som bor her i USA. Kanskje senere når barna vokser opp. Men jeg tror det er sunt å gripe dagen hvor du enn er, sier Laura.
Opprett en gratis profil og les videre når du er logget inn.
Det er raskt, enkelt og gratis å opprette en profil. Når du sier ja til å motta vårt nyhetsbrev, så kan vi fortsette med å lage Norges beste artikler for kvinner 40+