Ønsker du å dele en god historie med våre lesere? Har du idéer til noe vi kan skrive om, eller en kommentar til en av artiklene våre? Ta kontakt, og hjelp oss å bli enda bedre!

redaksjon@tara.no

Sentralbord:

22 04 70 00

Postadresse:

Bonnier Media AS
Postboks 61 Sentrum
0101 Oslo

Besøksadresse:

Øvre Vollgate 6
0158 Oslo

KUNDESERVICE

Alle henvendelser vedrørende velkomstgaver, abonnement, adresseforandring, innbetalinger, verving, vervepremier, klubbtilbud, tidligere utkomne blader m.m. rettes til abonnementsavdelingen hos Kundeservice.
Ønsker du å endre abonnementet må disse endringene være oss i hende senest 5 dager etter at du har mottatt bladet. Husk å oppgi abonnementsnummer ved alle henvendelser. Dette nummeret finner du på girokortet.

Skriv til kundeservice: kundeservice@bonnier.no

Finn svaret på ditt spørsmål: www.kundeservice.com

Bonniers Kundeservice
Postboks 1188 Sentrum
0107 Oslo

Telefon: 23 06 87 48

Åpningstider:

Mandag - fredag: 09.00 - 17.00

ANNONSESALG

Bonnier Media AS
Postboks 1019 Sentrum
0104 Oslo

Telefon: 22 04 73 00

Telefaks: 22 04 73 01

Salgssjef Tara: Hanne Olstad, hanne.olstad@bonnier.no (Ikke kundeservicekontakt)

Telefon: 22 04 73 26

Salgssjef Nett: Stian Johansen, stian.johansen@bonnier.no

Telefon: 22 04 73 26

 

REDAKSJONEN

Sjefredaktør: Torunn.Pettersen@tara.no

Redaksjonssjef: Ashild.Breian@tara.no

Art Director: Kristin.DeLange@tara.no

Grafisk designer: Siri.Hass@tara.no

Journalist/utgaveansvarlig: Cecilie.Espensen@tara.no

Journalist/redigerer: Lisbeth.Skoelv@tara.no

Journalist/redigerer (i permisjon): Trine.Wang@tara.no

Nettjournalist: Martine.Nysether@tara.no

Nettjournalist: Marthe.Reienes@tara.no

Redaksjonen påtar seg ikke ansvar for manuskripter, bilder og illustrasjoner som ikke er bestilt. Magasinet/nettsiden må kun siteres med tydelige kildehenvisninger. Gjenbruk av redaksjonelt stoff tillates kun etter avtale. Redaksjonelt stoff fra magasinet/nettsiden må ikke brukes i ervervsøyemed.

UTGIVER

Bonnier Media AS
Postboks 61 Sentrum
0101 Oslo

 

 

Kanskje er du også interessert i...