Så du noe i magasinet Tara som du har lyst på? Her finner du en samlet oversikt over alle forhandlerne.

 

 

A

A/Bareness: www.abareness.com 

A Lab on Fire: www.heavenscent.no 

Accessorize: www.accessorize.com 

Adax: www.miinto.no 

Adidas: www.adidas.no 

Airon: www.airon.no 

Aldo: www.aldoshoes-com 

Acorelle: www.greenspirit.no 

Acqua di Parma: www.parfymeri.no 

Agonist: www.agonistparfums.com 

Akademikliniken: www.akademikliniken.no 

Allé Magasinet: www.allemagasiet.no 

Amazing space: www.parfymeri.no    

Anette Stai: www.anettestai.no 

Anni Lu: www.annilu.dk 

Apair: www.apair.dk 

Apple: www.apple.no 

Applicata: www.applicata.dk 

Arttiles: www.arttiles.eu 

Armani/L´Oreal Norge: 67 11 27 00

Artex: www.artex.no 

ATD Design: atd.design 

 

B

Balmuir: balmuir.com 

Basic Apparel: www.basicapparel.dk 

Baum und Pferdgarten: www.baumundpferdgarten.com 

Becksöndergaard: www.becksondergaard.com/no 

Beckers: www.beckers.no 

Belsac: www.belsac.dk 

Benetton: no.benetton.com 

Bodum: www.scandinaviandesigncenter.no 

Bolina: www.bolina.no 

Boråstapeter: www.borastapeter.se/no

Borge: www.borge.no 

Broste Copenhagen: www.scandinaviandesigncenter.no  

Biotherm: www.kicks.no 

Bianco: www.bianco.no 

BilliBi: www.zalando.no 

Birgit By Kristine Vikse: www.kristinevikse.com 

Birgitte Herskind: www.bigitteherskind.com 

Bjørklund: www.bjorklund.no 

Blafre: www.blafre.com 

Bloomingville: www.bloomingville.dk 

Bobbi Brown: www.kicks.no 

Bosch: www.bosch-home.no 

Bohus: www.bohus.no 

Bolia: www.bolia.com/no  

Bolina: www.bolina.no 

Bonordisk: bonordisk.no

Bosch: www.bosch.no 

Bric-a-Brac: www.siribrodersen.no 

Bruuns Bazaar: www.bruunsbazar.dk 

Byredo: www.heavenscent.no 

By Benedichte: www.bybenedichte.no 

Bye: www.bye.no 

By Malene Birger: www.bymalenebirger.com 

ByMagmalou: www.magmalou.no 

byTiMo: www.bytimo.no   

Bøgelund-Jensen: bogelund.jensen.com 

 

C

Cacas: www.cacas.no

Calvin Klein: www.zalando.no 

Cane-Line: www.cane-line.no 

CK Jeans: www.calvinklein.com 

Cappelen Damm: www.cappelendamm.no 

Carvela Kurt Geiger: www.zalando.no 

Casall: www.casall.com/no 

Ceannis: www.ceannis.se 

Cecilie Melli: www.ceciliemelli.com 

Celine Engelstad: www.celineengelstad.no 

Chanel: EMH 22 13 26 00

Change: www.change.com/no 

Chantelle: www.zalando.no 

Charlie Joe: www.labelagenturer.wordpress.com 

Charlotte Lebeck: www.charlottelebeck.com 

Chloé: www.kicks.no 

Cluse: www.voselle.no 

Clarins:  EMH 22 13 26 00

Clarks: www.clarks.no 

Clinique: +45 36 39 45 13

CND: www.neglakademiet.no 

Cos: www.cosstores.com 

Cosmica: www.apotek1.no 

Cosmobeauty:  www.cosmobeauty.no 

Coster Copenhagen: www.costercopenhagen.com 

Craft: www.craft.no 

Cubus: www.cubus.no 

Cutrin: www.cutrin.no 

 

D

Dahl Studio: www.dahl-studio.dk 

Day Birger et Mikkelsen:  www.day.dk 

Days like This: www.dayslikethis.no 

Day Home: www.scandinaviandesigncenter.no www.day.dk

Design House Stockholm: www.designhousestockholm.com 

Deborah Lippmann: www.coverbrands.no 

Deichmann: www.deichmann.com 

Dermalogica: 22 57 88 00

Designbyodd.no: [email protected]

Designdelicatessen:  www.designdelicatessen.no 

Designers Remix: www.designersremix.com 

Designtorget: www.designtorget.se 

Diane von Furstenberg: www.dvf.com 

Din Sko: www.feetfirst.no  

Diptyque: www.heavenscent.no 

Dior:  67 11 08 50

DKNY:  23 13 66 50

Dorothee Schumacher: www.dorothee-schumacher.com 

Dorothy Perkins: www.stylight.no 

Dranella: www.dranella.com 

Dry Lake: www.zalando.no 

Dyrberg Kern: www.dyrbergkern.no 

 

E

Eau d´Italie: www.heavenscent.no 

Eco Wallpaper: www.eco.se/no 

ECCO:  22 07 13 30

Efva Attling: www.efvaattling.com 

Elixir Cosmeceuticals: www.elxr.no

E.l.f.: eyeslipsface.no

Elizabeth Arden: +45 43 28 48 45

Ellos: www.ellos.no 

Emma S: emmas.com

Envii: www.envii.com 

EO: Scent.no

Estée Lauder: 23 13 66 50

Estelle & Thild: www.kicks.no 

Euro Sko:  www.eurosko.no 

Europris: www.europris.no 

Eva Solo: www.evasolo.com 

Eva & Claudi: www.eva-claudi.com 

Excuviance:  22 42 64 66

Expo nova:  www.exponova.no 

 

F

Femilet: www.femilet.dk 

Ferm Living: www.fermliving.com 

Filippa K.: www.filippa-k.com 

Filorga: www.kicks.no 

Fonnesberg: www.fonnesberg.com 

Frame Denim: www.frame-denim.com 

Frédéric Malle: www.heavescent.no 

Freequent: www.zalando.no 

FWSS:  www.fallwinterspringsummer.com 

 

G

Gabor: www.zalando.no 

Gai + Lisva: www.gai-lisva.com 

Gaia: www.gaiashop.no

Gait-Line: 918 37 250

Ganni: www.ganni.com/no 

Gant: www.gant.no 

Gardena: www.gardena.com/no 

Gardinstudio: www.gardinstudio.no 

Georg Jensen Damask: www.georgjensen-damask.no  

Geox:  www.geox.com 

Gestuz: www.gestuz.dk 

Gillette/Vita: www.vita.no  

Gina Tricot: www.ginatricot.no 

Giorgio Armani:  LÓreal Luxe 66 85 17 0

Giorgio Armani/Luxottica: 32 72 48 00

Glassoginterior: www.glassoginterior.no 

Glitter: www.glitter.no 

Global: www.global-kniver.no 

Glô Therapeutics: 24 11 29 00

Glô Minerals/Cosmedic: 24 11 29 00

Gorgeous: www.warehouse.no 

Granit: www.granit.com 

Gubi: www.designdelikatessen.no 

Guerlain/Emh: 22 13 26 00

Guess Accessories: www.guess.com 

Gulldia: www.gulldia.no 

 

H

H&M Home: www.hm.com/home 

Habitat: www.habitatstore.no 

Hay: www.hay.no 

Habitat: www.habitat.no 

Hallhuber: www.hallhuber.no 

Happy Plugs: www.happyplugs.no  

Hasla: www.hasla.no 

Hay: www.hayshop.no 

Helena Rubinstein/Loreal Luxe: 67 11 27 30

Helios: www.helios.no 

Herman Cph: www.hermancph.dk 

Holmegaard:  www.holmegaard.dk 

Holster: www.gaiashop.no 

Home & Cottage: www.homeandcottage.no 

House Doctor: www.royaldesign.no www.housedoctor.dk  

House of Hackney: www.eskeinterior.no 

House of Bahus: www.houseofbahus.com 

Hunkemöller: www.zalando.no 

Høie: www.hoie.no 

Högl: www.zalando.no 

Høyer: www.hoyer.no 

 

I

Illesteva: www.illestava.com 

Ilse Jacobsen: www.ilsejacobsen.com 

Imitz: www.imitz.com 

Inwear: www.inwear.dk 

i+m naturkosmetik: www.iplussm.no  

iiS Woodling: 51 48 48 70, www.iisofnorway.com 

Iittala: www.royaldesign.no 

Ikea: www.ikea.no 

Illums Bolighus: www.houseofoslo.no 

Indiska: www.indiska.no 

Intag: www.intag.no

Ilse Jacobsen: www.ilsejacobsen.com   

IsaDora: 22 13 26 00

Isabel Marant: www.isabelmarant.com 

Isay: www.isay.dk 

ISRAYA: thesilverlining.no

Ittala / Fiskars:  23 00 64 40

Ivylee: www.ivyleecopenhagen.com 

Izabel Camille: www.izabelcamille.com 

 

J

Jane Iredale: www.skintific.no 

Jennie-Ellen: www.jennie-ellen.com 

Joico: www.blush.no 

John Frieda: www.vita.no 

Jonathan Adler: www.inside-too.no  

Jotexwww.jotex.no

Julie Sandlau: www.juliesandlau.com 

Juna: www.juna.dk 

Just Female: www.justfemale.no 

Jysk: www.jysk.no 

 

K

Kagge: www.kagge.no 

Kähler: www.kahlerdesign.com 

Kaj Boyesen Denmark: www.kajboyesen-denmark.no  

Kalahari: www.beautyproducts.no 

KappAhl: www.kappahl.no 

Kari Traa:  56 51 98 00

Karl Lagerfeld: www.karl.com 

Kérastase: 66 85 41 46

Kerstin Florian:  23 13 30 35

Kicks:  www.kicks.no

Kid Interiør: www.kid.no 

Kiehls/Gimle Parfymeri: www.parfymeri.no 

Kiomi: www.zalando.no 

Knoll: www.knoll.com 

Komono: www.komono.com 

Kremmerhuset: www.kremmerhuset.no 

Kristine Vikse:  52 71 69 95

Komplett: www.komplett.no 

Korres: www.korres.com www.vita.no   

 

L

Lagerhaus: www.lagerhaus.no 

La Mer: 23 13 66 50

La Praire:  22 13 26 00

La Redoute:  www.laredoute.no

Lacoste: www.lacoste.com 

Lancôme:  66 85 17 00

La Roche Posay:  815 59 992

LauRie: www.laurie.dk 

Le Creuset:  www.lecreuset.no 

Leila Hafzi:  www.leilahafzi.com 

Lexington:  www.lexingtoncompany.com 

Lene Bjerre: www.royaldesign.no 

Lexington: www.lexingtoncompany.com/no 

Lindex: www.lindex.no 

Line of Oslo: www.lineofoslo.no 

Lóccitane: 22 60 31 33

Londontown: www.apotek1.no 

Longines: www.thune.no 

L'Oréal: 67 11 27 30

Louis Vuitton: www.louisvuitton.com 

Love Moschino: www.moschino.com/no 

Lovely Skin:  www.lovelyskin.no

Lulu's: www.lulusaccessories.no

Lund Copenhagen: www.lundcopenhagen.dk 

 

M

Maanesten: www.maanesten.com

Mac: www.maccosmetics.no 

Magnor: www.magnor.no 

Marc Cain:  www.gaiashop.no 

Marc Jacobs: Safilo 80 03 10 70

Mardou & Dean:  www.mardouanddean.com

Marina Miracle: www.marinamiracle.no 

Markslöjd: www.markslojd.se 

Mariette: 952 90 411 www.mariette.no 

Maria Nilsdottir:  22 42 54 00

Marlies Dekkers:  69 35 13 50

Marthe Frisnes Jewellery: www.martefrisnes.com 

Match: www.matchfashion.no 

Matis:  Dermanor AS 66 77 55 55

Matrix/L´Oreal Norge: 66 85 17 00

Maria Black: www.mariablack.no 

Marimekko: www.allemagasinet.no 

Max & Co: www.zalando.no 

Max Mara: www.zalando.no 

mbyM: www.stylight.no 

Melonel: www.melonel.no 

Ment Form: www.ment.no 

Menu: www.menu.as 

Mexx:  21 93 24 00

Michael Kors: 22 60 69 50

Mille Notti: www.millenotti.com 

Minimum: 92 41 35 44

Mint & Berry: www.zalando.no 

Missoni: www.missoni.com/no 

Modström: www.zalando.no

Moncler: www.moncler.com 

Monkey Glasses: www.monkeyglasses.no 

Monki: www.monki.com  

Molton Brown: 66 77 53 80

Monsoon: www.miinto.no 

Moo: www.moo.no 

Moods of Norway: www.moodsofnorway.com 

Morris: www.morris.no 

Mos Mosh: 40 00 69 18

MQ: www.mq.no 

Mulberry:  22 42 05 22

Munthe: www.munthe.com 

Muuto: www.muuto.com 

Munthe plus Simonsen:  22 11 55 15

Muubaa: www.muubaa.com 

 

N

Nailsinc.: www.vita.no 

Naturata: www.vitalkost.no 

Nelly.com:  www.nelly.com

Nelson Garden: www.nelsongarden.no  

Nespresso: 800 87 600

Nilens Jord: www.nilensjord.no 

Nimue: www.beautyproducts.no 

Nille: 64 92 30 00

Nina Jarebrink: ninajarebrink.no   

Nina Ricci: 22 13 26 00

Nioxin: www.nordicfeel.no 

Nivea: www.nivea.no 

No mo-stache: www.nomostache.com

No52.no: 22 87 00 53

Noa Noa:  22 43 02 00

Nomi-Import: 32 85 44 95

Nordsjö: www.nordsjö.no

Normann Copenhagen: www.royaldesign.no 

Norrgavel: www.norrgavel.se/no 

Northern Lightning: 40 00 70 37

Norrøna: www.norrona.com 

Nurage: www.gaiashop.no 

Nuxe: www.apotek1.no 

 

O

OBH Nordica: obhnordica.no

OK Design: www.okdesign.biz 

Ole Henriksen:  EMH 22 13 26 00

Opi:  51 55 42 00

Origins: www.kicks.no 

Oroblu:  69 35 13 50

 

P

Pandora: www.pandora.net 

Part Two: www.parttwo.com 

Pappelina: www.pappelina.com  

Part Two:  22 42 64 66

Peak Performance: 22 14 00 05

Pepe Jeans:  91 79 32 60

Phillip Bwww.norcosmetics.no 

Picard:  92 24 42 36

Pierre Robert:  800 40 444

Piezsak:  23 01 46 20

Pilgrim: www.pilgrim.dk 

Pinell of Norway: 22 74 88 40

Piz Buin: www.vita.no 

Plantasjen: www.plantasjen.no 

Porsgrund porselen: 35 56 21 00

Princess:  64 85 44 00

Project AJ117: www.project-aj117.com 

Puma:  67 11 11 40

Pur norsk: 22 46 40 45 

Pureskin: 99 63 99 62

 

Q

Quay: www.zalando.no 

 

R

Rabens Saloner: www.rabenssaloner.com 

Ralph Lauren: www.fernerjacobsen.no 

Real Techniques: www.coverbrands.no 

Rebekka Rebekka: www.rebekkarebekka.com   

Revitalash: www.coverbrands.no 

Redken/L´Oreal: 67 11 27 00

REN: renskincare.com

Riccovero: www.riccovero.no 

Riemann: www.riemann.dk 

Rig-Tig by Stelton: 22 44 30 90

Ril's:  40 00 69 18

Rituals: www.kicks.no 

Rizzo: www.rizzo.se 

Rosendahl: www.rosendahl-design.no 

Royal Copenhagen: www.royalcopenhagen.com/no 

RoyalDesign.no:  www.royaldesign.no 

Rusta: www.rusta.com/no 

Rönisch: www.ronisch.no 

Rå: www.råorganicskincare.no 

 

S

Samsonite: +46 31 83 67 39

Saint Tropez: 23 23 34 00

Samsøe & Samsøe: www.samsoe.com 

Samsung:   81 55 64 80

Sand:  22 00 16 20

Second Female: www.secondfemale.no 

Selected Femme: www.selectedfemme.com/no 

Sence Copenhagen: www.miinto.no 

Sensai: 66 77 53 80

Shiseido:  EMH 22 13 26 00

Shu Uemura: 66 85 41 46 

Signature: www.signature.dk 

Skagerak: www.skagerak.dk www.skattekammeret.no 

Skeidar: www.skeidar.no 

Skjerven Jewellery: www.skjervenjewellery.com 

Skultuna: www.skultuna.com 

Slettvoll: www.slettvoll.no 

Sloggi: www.sloggi.com/no 

Smashbox: www.kicks.no 

Soaked in Luxury:   23 23 34 00

Soludos: www.soludos.com 

Soma Nordic: www.soma.no 

Solisprofessional.no: 67 10 75 00

Sony: sony.no

Soya Au Lait: www.soyaaulait.com 

Spaceworld: www.swsg.no 

Specsavers: www.specsavers.no 

Stella McCartney: www.net-a-porter.com www.stellamccartney.com 

Stelton: www.stelton.dk 

Stig P: 23 28 28 92

Stills:  22 12 91 30

Stolbjerg: www.stolbjergcopenhagen.dk 

Summum: 97 15 38 88

Superga: www.superga.no 

Søstrene Grene: www.sostrenegrene.com/no 

 

T 

Tamaris: www.tamaris.com 

Tapethuset: www.tapethuset.no 

Terrigeno: www.terrigeno.no 

The Body Shop: www.thebodyshop.no 

Thomas Sabo:  24 14 97 70

Tif Tiffy: www.tiftiffy.dk 

Tiger of Sweden: www.tigerofsweden.com/no 

Ting: www.ting.no 

TL SPA Design: www.tlbeautystore.no  

TL Design: 23 00 29 29 

Tommy Hilfiger: www.zalando.no 

Topshop: www.topshop.com 

Tosca Blu: www.toscablu.com 

Triumph:   67 16 79 50

Tricotage: www.tricotage.dk 

Triumph: www.triumph.com/no 

Triwa: 23 31 09 00

TSH:  93 02 35 32

Tweezerman: www.blush.no 

Twin Set:   23 01 46 20

 

U

UGG:  22 42 64 66

United Nude:  99 15 01 48

Urban Decay: www.kicks.no 

Urtekram: www.urtekram.no 

 

V

Vagabond: www.zalando.no 

Valentino: 22 13 26 00

Verket Interiør: www.verketinterior.no 

Vitra: www.illumsbolighus.no

Vic: www.vic.no 

Vichy: vichy.no

Victorinox: 33 38 23 30

Vila: www.vila.com/no 

Villeroy & Boch:  23 36 94 00

Vipp:  +45 45 88 88 00

Vitry:   vitry.com

Vivikes:  66 77 34 00

 

W

Wedgwood: www.royaldesign.no 

Weleda: www.weleda.no 

Wella: wella.com

Wiesneck: www.michalawiesneck.com  

Wik & Walsøe: www.wik-walsoe.no 

Wilfa:  67 06 33 00

Wolford: www.wolford.net 

Woud: www.woud.dk 

Woolland: www.woolland.no 

 

X

XXL: www.xxl.no  

 

Y

Yas: www.y-a-s.com/no 

Yvonne Koné: www.yvonnekone.com 

Yves Rocher:  www.yvesrocher.no 

 

Z

Zabel: www.zabeljewellery.com

Zalando: www.zalando.no 

Zara: www.zara.no 

Zara Home: www.ellos.no 

Zakkia: www.nordecor.no 

Zign/ Zalando: www.zalando.no 

ZO Skin Health/Hudhelse: www.hudhelse.no 

 

Ø

Ørgreen Optics: www.interoptik.no 

 

Å

Åhlens:  www.ahlens.se 

 

Kanskje er du også interessert i...