Konkurransen er dessverre avsluttet.

Vant du hudpleieprodukter fra Weleda til 2000,-?

Skrevet 10. jan 2012 av Espen Skogen. Foto: Tara

Skjønnhet har ingen alder! 5 heldige lesere vinner fikk deilig produktpakke verdt mer enn 2.000 kroner fra Weleda.

Vinnerne av denne konkurransen ble:

Anne Berit Helle, Frekhaug

Zanetta Soleng, Fetsund

Wenche Halvorsen, Hurdal

Randi Birkeland, Vaksdal

Hanna Olsen, Vadsø

Gratulerer!

Skjønnhet har ingen alder. Hver fase i livet innebærer nye forutsetninger og behov for huden din. Weleda Pomegranate er en høyeffektiv hudpleieserie basert på økologisk granatepleolje og -saft fra Tyrkia. Granateple er en frukt med ekstra høyt næringsinnhold av ulike vitaminer, fettsyrer og antioksidanter. Disse ingrediensene er med på å motvirke for tidlig aldring av huden, fremme cellefornyelse og tilføre glød, smidighet og elastisitet på en helt naturlig måte.

Alle Weledas produkter er 100 prosent naturlige, og inneholder ikke mineraloljer, parabener, syntetiske, hormonforstyrrende eller miljøbelastende stoffer.

5 heldige lesere vinner en deilig produktpakke med Weleda Pomegranate Body Care og Facial Care med totalt 7 produkter: dag- og nattkrem, øyekrem, ansiktsserum, håndkrem, dusjsåpe og kroppsolje.

Det eneste du trenger å gjøre for å være med i konkurransen, er å svare riktig på spørsmålet under innen 1. februar!

Konkurransen er dessverre avsluttet.

3 utg. av Tara og armbånd fra norsk smykkedesigner for kun kr 129,00 + kr 0,00 i porto og ekspedisjon. SPAR kr 464,85 BESTILL

Kommentarer

  • Britt Schea Gleder meg til hvert nye nummer! Her finner jeg at nesten alt er av interesse for meg. Supert! Dessuten er bladet vakker laget designmessig, utsøkt. Tusen takk!
  • Marianne Bjørkedal Supert blad for damer i sin beste alder

Skriv kommentar

Glemt passord?
Facebook Logg inn

Mest leste

Siste


Abonner på Tara Se alle tilbud